SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Jarní kolo hry Plamen

Jarní kolo hry Plamen

V sobotu 18. května jsme se brzy ráno vydali s jedním družstvem mladších žáků na Jarní kolo hry Plamen do Velkých Opatovic. Děti během dne čekalo splnění čtyř disciplín. Nejprve se postavily na start útoku CTIF, při kterém bohužel udělaly spoustu chyb a braly 8. místo. Po dokončení útoku CTIF jsme se s dětmi hned přesunuli ke štafetě CTIF, kde při jednom pokusu startuje všech devět závodníků. Bohužel ani štafeta nedopadla podle našich představ a bylo z toho 11. místo. Po těchto dvou disciplínách jsme si dali krátkou pauzu. Poté jsme nachystali všechno náčiní a přesunuli jsme se k požárnímu útoku. Útok rozběhly děti opravdu dobře, bohužel i tady to končilo neplatným pokusem, kvůli kleknutí na nástřikovou čáru. Odcházeli jsme opět s 11. místem. Hned po útoku jsme se přesunuli ke štafetě 4x60m, kde měly děti dva pokusy. První pokus se povedl a s časem 66,93s jsme obsadili 5. místo. Druhý pokus byl neplatný kvůli špatně provedené předávce proudnice. Po štafetě jsme už jen chvíli počkali na vyhlášení a domů jsme odjížděli s celkovým 11. místem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange