Okrskové kolo v požárním sportu

7. května se u nás v Petrovicích konalo I. kolo požárního sportu, takzvaný okrsek.

Příprava trati, doplňování vody, občerstvení a zajištění zdravotní služby zařídil náš sbor. Děkujeme členům, kteří se na přípravách podíleli a pomohli tak k hladkému průběhu dne.

V soutěži jsme jako jediný sbor z okrsku obsadili všechny tři kategorie, tedy muži do 35 let, muži nad 35 let a ženy. Ženy a muži nad 35 let soutěžili pouze v disciplíně požární útok, kterou ženy dokázaly vyhrát a můžům první příčka utekla jen o pár setin. Muži do 35 let beželi navíc ještě štafetu 4 x 100 m . V obou disciplínách se umsítili na druhém místě v celkově to vyšlo také na druhé místo za prvním Žďárem.