SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Přípravy na letní tábor v plném proudu

Přípravy na letní tábor v plném proudu

Druhý červencový víkend se více než 40 dětí, nejen mladých hasičů, zúčastní tradičního letního dětské táboru pořádaného Sborem dobrovolných hasičů Petrovice. Po několikaleté pauze se k nám připojí i přátelé ze slovenských Petrovic, na což se velmi těšíme.

Letos jsme pro děti vybrali jako zázemí táborovou základnu v blízkém Karolíně. Po volných místech se jen zaprášilo a tábor jsme měli plně obsazen ještě před uzávěrkou. Zkušení a pracovití táboroví vedoucí pro děti zajistí ten nejzajímavější program, aby měly děti na co vzpomínat a rády se za námi vracely. I proto jsme letos zvolili tématiku, která je jistě zaujme a jsou jí právě hasiči, ke kterým máme přeci jen nejblíže.

V uplynulých dnech byly rodičům dětí rozeslány detailní informace a nezbytné dokumenty pro pobyt na dětském táboře. Prosíme tedy o důkladné přečtení a zejména pak věnujte pozornost dokumentům- potvrzení od lékaře a prohlášení o bezinfekčnosti. Děkujeme

Další informace k táboru můžete nalézt v části webu – LETNÍ TÁBOR 2016

Bc. Jan FiIouš (vedoucí kolektivu mládeže, HVT)

jmk_projekt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange