SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Jiří Stehlík je mistrem ČR v PS kategorie mladší dorostenci

Jiří Stehlík je mistrem ČR v PS kategorie mladší dorostenci

Úterý a středa 4.-5. července 2017 patřila družstvům a jednotlivcům dorostu, kteří závodili na mistrovství České republiky dorostu 2017 na zlínském stadionu mládeže. Přes okresní a krajské kolo soutěže dorostu se až na zmiňované MČR probojoval Jiří Stehlík jako mladší dorostenec.

První den proběhla prezence, kontrola soutěžního materiálu a slavnostní nástup. Hned po zahájení ve 13 hod šel Jirka splnit povinné testy z požární ochrany a první pomoci, které zvládl bez chyby, a tak k dalším disciplínám mohl nastoupit s čistým štítem. V odpoledních hodinách následoval běh na 100m s překážkami, kde se Jirkovi neskutečně dařilo a ve druhém pokusu si doběhl pro první místo a titul mistra ČR ve stovkách. 

Druhý den začal pro jednotlivce disciplínou dvojboj. I zde měl Jirka šanci na pěkné umístění, což se následně potvrdilo, když disciplínu dokončil na nádherném 3. místě a získal další titul druhého vícemistra ve dvojboji. Chvíli se pak čekalo na oficiální a celkové výsledky, které potvrdily že si svými výsledky Jirka doběhl pro titul celkového Mistra ČR v požárním sportu v kategorii mladšího dorostu. Těchto skvělých výsledků Jirka dosáhl už v první sezóně, ve které se věnuje disciplínám v kategorii dorostu a tak věříme, že má Jirka nakročeno k dalším skvělým výkonům i v dalších závodech i sezónách. 

MČR se za družstva z SDH Senetářov zúčastnili další členové SDH Petrovice – Aneta Tichá a Jiří Plíhal. Nutno zmínit výsledek družstva dorostenců, které si s Jirkem Plíhalem doběhlo pro první místo v požárním útoku a celkové třetí místo na MČR a titul druhého vícemistra ČR v PS dorostu. Senetářovská děvčata doběhla celkově na osmém místě.

Všem velmi gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho sboru.

Celkové výsledky MČR dorostu SH ČMS v PS – Zlín 2017

Článek z MČR na DH.cz

 

2 Comments

  1. Antonín Filouš

    Gratuluji Jirkovi Stehlíkovi svým jménem a jménem výboru SDH k výtečnému výsledku na MČR dorostu ve Zlíně a přeji spoustu dalších výjimečných sportovních výkonů v dalším období. Ze strany SDH bude mít vždy podporu k přípravě na další soutěže i při účasti na soutěžích. Starosta SDH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange