SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Zahájení adventu – foto+video

Zahájení adventu – foto+video

První adventní neděli se za místní prodejnou konala tradiční akce nazvaná Zahájení adventu. Kromě kulturního programu čekal na návštěvníky jarmark s vánoční tématikou, zejména pak prodej adventních věnců a svícnů vyráběných členkami sboru. Na programu vystoupení se v letošním roce podílela Barbora Pagáčová s přípravkou mladých hasičů a dále Michaela Ševčíková, která s mladšími a staršími žáky připravila netradiční vánoční pohádku O sedmi Vánočnících. Program pak završilo vystoupení petrovického chrámového souboru.

Všem účinkujícím, sponzorům i těm co akci připravili, jménem výboru SDH velmi děkujeme.

Fotogalerie – ZDE!

 


 

 

One comment

  1. Antonín Filouš

    Jako starosta sboru musím pochválit přípravku a mladší i starší žáky za přípravu jejich vystoupení na Zahájení adventu. Poděkovat musím všem, kdo se podíleli na nácviku scének i na přípravě celé akce a úklidu. Poděkování patří i petrovickému chrámovému souboru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange