SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Jirka prošel výběrem do reprezentace dorostu SHČMS

Jirka prošel výběrem do reprezentace dorostu SHČMS

V sobotu 10. března 2018 se v Ostravě v atletickém tunelu uskutečnil výběr do české dorostenecké reprezentace SHČMS. V kategorii středního dorostu se z našeho sboru zúčastnil Jirka Stehlík, který se mimo jiné stal v minulém roce mistrem ČR v požárním sportu v kategorii mladšího dorostu. Výběr měl obzvláště v kategoriích střední a starší velmi náročná kritéria, kterými v prvním kole Jirka prošel, a tak jsme se mohli vydat na stanici HZS MSK Martinov, kde Jirka předvedl své zkušenosti s výstupem na věž. Zde bylo Jirkovi sděleno, že prošel výběrem, a že byl zařazen do širšího výběru reprezentace ČR SHČMS. Následně trenéři reprezentace předali několik nezbytných rad k individuálním tréninkům a mohli jsme po čtyřech hodinách vyrazit domů. Nyní Jirky čeká náročná příprava a řada soustředění s reprezentací, z nichž první absolvuje už 30. března v Ostravě. O měsíc později už i první mezinárodní závod s reprezentací.

Jirkovi držíme pěsti, aby se mu povedlo postoupit do užšího výběru a následně na mistrovství světa v Bulharsku. Jako sbor budeme Jirky maximálně podporovat v jeho skvěle našlápnuté kariéře v požárním sportu. To i přesto, že díky náročnému programu tréninku bude chybět při řadě akcí sboru a soutěžích kolektivu.

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange