SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Stovky v Kamenci

Stovky v Kamenci

V sobotu 11. srpna 2018 jsme se vydali do Kamence u Poličky, kde se konala večerní stovka, která je posledním letošním závodem, který je zařazený do seriálu závodů Český pohár. Jako první se na start odlišně od ostatních závodů postavili dorostenci a muži. Z našeho sboru jsme měli zastoupení v kategorii mužů a to Jirky Plíhala a Petra Kováče. Jako první se na start postavil Petr. V prvním pokusu, který měl dobře rozběhnutý, se mu ale nepodařilo zapojit rozdělovač, a tak si zapisoval N za neplatný pokus. Jirkovi první pokus vyšel bez větších problémů a tak si zapsal čas 18,42 s. Druhý pokus u Petra skončil stejně jako první na rozdělovači, který se mu nepodařilo zapojit napoprvé a s doklusáním do cíle si zapsal čas 24,81 s. Po mužích se na start postavily dorostenky a ženy. V ženách sbor reprezentovala Lea Vašíčkova. Té se v Kamenci ale příliš nezadařilo. V prvním pokusu se nepovedlo zapojit rozdělovač, ke kterému se musela vrátit a zaspala si tak čas 23,29. V druhém pokusu se Lei nepodařila uchopit jedna hadice a rozhodla se už nepokračovat, takže si zapisovala N. V Kamenci jsme se rozhodli přespat tudíž jsme se mohli podívat na finále za umělého osvětlení, kde závodí ti nejlepší z každé kategorie. Po odběhání se konala menší afterparty, na které jsme samozřejmě také nemohli chybět .

Jiří Plíhal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange