SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Dětský den a posezení

Dětský den a posezení

V sobotu 29. 8. 2020 jsme si pro malé, ale i větší děti, připravili různá sportovní, čistě hasičská, ale i kreativní stanoviště.

Děti měly možnost si nechat pomalovat obličeje, zaskákat si na jednom ze dvou skákacích hradů nebo si něco vytvořit z jedlé barevné modelovací hmoty. Na konci této akce každé dítě získalo odměnu v podobě kříd, náramků, hrnečků, prostě to, co je zaujalo 🙂 Po dětském dnu následovalo posezení, na kterém k tanci a poslechu zahrála hudební skupina Magnum. Během celé akce bylo možné si zakoupit různé občerstvení – dobroty z grilu a udírny nebo párek v rohlíku. Děti si odpoledne užily a celá akce se vydařila. Těšíme se na vás při dalších akcích našeho sboru.

foto Ladislav Kantor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange