SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Jarní kolo Hry Plamen a dorostu

Jarní kolo Hry Plamen a dorostu

Poslední květnový víkend se v Ráječku konalo jarní kolo Hry Plamen.

Děti závodily pouze ve štafetě 4 x 60 m a ve štafetě dvojic. Z našeho sboru se podařilo složit pouze družstvo starších žáků, které se narychlo sešlo na pár trénincích. Bohužel se vše nepovedlo podle představ a zejména kvůli neplatnému pokusu ze štafety 4 x 60 m, kvůli vyšlápnutí z dráhy, se starší žáci umístili na celkovém 13 místě.

Kategorie dorostu pro nás byla veselejší. Jirka Stehlík, který se už letos řadí mezi nejstarší dorostence, postoupil z prvního místa do krajského kola. To se bude konat v neděli 13. června v Hodoníně. Jirkovi držíme palce a věříme v pěkný výsledek.

foto: Ladislav Kantor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange