SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Hasičský memoriál 2021

Hasičský memoriál 2021

Letošní memoriál byl jiný než ostatní ročníky. Stalo se tak po velmi smutném loňském roce, kdy nás opustilo velké množství kamarádů hasičů.

Všichni jsme chtěli uctít jejich památku, protože každý z nich se zasloužil o to, aby se v naší obci lépe žilo, a aby hasiči nebyli jen ti, co hasí žízeň v hospodě. Svojí osobností spojovali hasiče i občany dohromady a pozvedli „hasičinu“ zase o kousek výše. Tuto akci s názvem Hasičský memoriál věnujeme všem – protože z jednotlivců se skládá celek a jen tak lze fungovat. Prostřednictvím memoriálu se potkají členové, příznivci a kdokoli chce na určitém místě, z něhož pak vyrazí pěšky do cíle. Letošním cílem byla hospůdka Na Kasárnách. Příjemným zpestřením byl výšlap na rozhlednu a turnaj v nohejbalu, do kterého se zapojili téměř všichni účastníci. K jídlu bylo maso v udírně a nezbytnou součástí celého dne zásoba piva. Ve večerních hodinách jsme odjížděli svozem nebo po svých s velmi dobrou náladou zapříčiněnou nejen pivem, ale hlavně výbornou zábavou a veselým povídáním s bezva lidmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange