SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Zářijové soutěže

Zářijové soutěže

S přicházejícím podzimem s dětmi začínáme trénovat na závody požárnické všestrannosti. Na první takový závod jsme vyrazili 18. září do Sebranic.

Na start jsme vyslali mladší i starší žáky a několik zástupců z řad dorostu.  Mladší žáci se umístili na 12. místě ze 14 družstev. Se sedmnácti trestnými body nemohli na lepší umístění pomýšlet ani starší žáci, kteří nakonec brali také 12. místo ze 17 družstev.

V kategorii dorostu nám udělal radost Jonda Horník, který ve své kategorii starších dorostenců dokázal zvítězit. Z ostatních se nejlépe dařilo Matějovi Kakáčovi, který se umístil na 6. místě z 11 závodníků a Gabči Vintrové, která skončila devátá ze 16 středních dorostenek. Ve středním dorostu závodila ještě Nela Toufarová a Lucka Martinková, holkám se ale závod příliš nevydařil.

O týden později pořádal okrsek Sloup závod požárnické všestrannosti v Kuničkách. Zde jsme měli možnost ještě naposledy prověřit připravenost našich družstev před blížícím se podzimním kolem Hry Plamen.

Naši mladší žáci obsadili krásné 2. místo v závodu požárnické všestrannosti, ve štafetě dvojic obsadili 6. místo a v celkovém hodnocení to vyšlo na místo 3. Do závodu vyběhla i druhá hlídka mladších žáků, která skončila na poslední místě v závodu požárnické všestrannosti, 4. místo brala ze štafety a celkově skončila na 7.místě.

Starší žáci pobrali druhá místa v obou disciplínách a na druhém místě skončili i celkově. Lepší bylo jen družstvo z Němčic, které vyhrálo i jednotlivé disciplíny.

V kategoriích dorostu jsme brali čtyři 1. místa a dvě 3. místa. Zvítězit dokázala Nela Toufarová a Jonáš Horník ve starší kategorii a Lucka Martinková a Matěj Kakáč ve střední kategorii.

Držte nám palce v sobotu 2. října, kdy nás čeká již zmiňované podzimní kolo Hry Plamen v Lysicích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange