SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Ukliďme Petrovice

Ukliďme Petrovice

2.4. propukne po celé ČR akce Ukliďme Česko. I my jsme se zapojili, a tak zveme všechny, kterým záleží na prostředí, ve kterém žijeme, aby nám přišli pomoci vyčistit od odpadků okolí Petrovic. Pro všechny účastníky bude nakonec připraveno malé občerstvení.

ZMĚNA TERMÍNU! – Z důvodu nepříznivého počasí jsme úklid přesunuli na 9. dubna. Pojďte s námi příjemně a smysluplně strávit jednu jarní sobotu a společně vyčistit prostředí, na kterém nám záleží. Přidat se může každý ?

Sraz u hasičky v 13 h. Pak bychom se po skupinkách dostali k „novému“ Podolí, kde by si všichni účastníci mohli opéct párek. Rukavice a pytle budou zajištěny. S sebou tak postačí pohodlná obuv a chuť udělat při sobotní odpolední procházce dobrý skutek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange