SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Ukliďme Petrovice 2023

Ukliďme Petrovice 2023

Již druhým rokem jsme pod hlavičkou SDH Petrovice zaregistrovali náš úklid do projektu Ukliďme Česko. 🙂

Svoji ruku k dílu přiložilo 33 dobrovolníků z toho 17 dětí. Rozdělili jsme se do šesti skupin a posbírali odpad na celém území obce, okolí Včelí stezky, Větřáku, turistické cesty kolem Starého Podolí, Nového Podolí a příkopy podél silnice do Sloupu na katastru naší obce. Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, naplnili jsme asi 25 pytlů odpadu o celkové hmotnosti odhadem 250 kg. Odvoz odpadků zajistila obec. 👍

Mimo obvyklých odpadků – různých papírků, nedopalků a obalů jsme našli i pet láhve naplněné olejem, dráty, mnoho plechovek i skla. Odměnou za naše úsilí byl dobrý pocit ze smysluplné práce a také opečený párek. 🙂

Děkujeme všem, co naší akci jakkoliv podpořili. 🙏

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange