SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
PLAMEN Velké Opatovice

PLAMEN Velké Opatovice

V sobotu 20. května jsme se s družstvem mladších žáků vydali na Jarní kolo hry Plamen do Velkých Opatovic.

Děti postupně splnily všechny čtyři disciplíny. První disciplínou byl útok CTIF, při kterém děti posbíraly pár trestných bodů a umístily se na 6. místě. Poté jsme se přesunuli k požárnímu útoku, který byl dokončen s časem 24,52s. V požárním útoku se mladší žáci umístili na 5. místě. Po krátké pauze se děti připravily na štafety. Začaly štafetou CTIF, která nebyla úplně podle našich představ a zjistili jsme, co je potřeba ještě potrénovat. Ve štafetě CTIF jsme obsadili 9. místo. Poslední diciplína, štafeta 4x60m, se mladším žákům povedla velmi dobře. Jak se říká, to nejlepší nakonec. Díky prvnímu pokusu obsadili 4. místo s časem 64,65s. Když se k těmto výsledkům připočítalo ještě 7. místo ze štafety dvojic v Podzimním kole hry Plamen, tak si mladší žáci z Opatovic odvezli diplom za krásné 5. místo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange