Chcete být MLADÝM HASIČEM?

Chtěli byste být MLADÝM HASIČEM, připojit se k vašim kamarádům v kolektivu mládeže SDH Petrovice? Nevíte co vás může čekat?
Tak se podívejte na následující video, které vám naši činnost přiblíží…

Video pro SDH Petrovice vytvořila Aneta Tichá.

Rádi do našeho kolektivu uvítáme nové členy, kteří se aktivně zapojí do všech činností. Právě v tomto období je příhodná situace, protože před intenzivní jarní přípravou se stihnete seznámit s dětmi z kolektivu i technikou a materiálem, se kterým budou v dalším období pracovat.

Přijďte mezi nás a společně se svými kamarády si užijte skvělou atmosféru nejen hasičských soutěží!

Zájmové činnosti v kolektivu:

• Příprava na požárně-technické disciplíny
  • Celoroční činnost dle hry Plamen a soutěže dorostu
  • Okresní liga mládeže v požárním sportu
  • Příhraniční spolupráce s DHZ Petrovice na Slovensku
  • Letní dětské tábory a soustředění mladých hasičů
  • Zimní příprava formou atletiky, plavání a sportování
  • Turistické a naučné výlety
  • Rukodělné a výtvarné dílny
  • a další případné akce.

Přihlášku člena kolektivu mladých hasičů a další informace o kolektivu i sboru dobrovolných hasičů naleznete na odkazech níže. Vyplněné přihlášky odevzdávejte společně s úhradou členských příspěvků vedoucímu kolektivu Janu Filoušovi. Stejně tak se na něj můžete obracet s jakýmikoliv dotazy ohledně kolektivu mladých hasičů.

Přihláška člena

Informace o kolektivu MH

Na nové mladé hasiče se těší vedoucí a instruktoři mládeže!