SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Uzlovali jsme v Ostrově

Uzlovali jsme v Ostrově

fotoV sobotu 22. 10. 2016 se v Ostrově u Macochy konaly závody v uzlování, které se započítávaly do Okresní ligy mládeže. Hlídka mladších žáků se s časem 47,37s na uzlování a bez trestných bodů na požární ochraně a topografii umístila na krásném 8. místě z 29-ti hlídek. Hlídka starších žáků také bez trestných bodů na požární ochraně i topografii a s časem 34,27s na uzlech dosáhla na 11. místo z 22. hlídek. Do OLM se po vyškrtání horších hlídek započítává 6. místo družstvu mladších žáků a 9. místo starším žákům.

Všechny děti se moc snažily a bojovaly o co nejlepší výsledky a do příštích závodů dopilují vše co je na vítězství potřeba.

Barbora Vintrová (dorostenka)

Fotogalerie – ZDE!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange