Vítězství v krajském kole a postup na MČR dorostu ve Zlínu

V neděli 18.6.2017 proběhlo v Blansku na stadionu ASK Krajské kolo soutěže dorostu, na kterém nás zastupoval Jiří Stehlík jako mladší dorostenec a Barbora Vintrová jako střední dorostenka. Dále se za družstva Senetářova představili členové SDH Petrovice Aneta Tichá a Jiří Plíhal. Oběma našim zástupcům se velmi dařilo a Barča se celkově umístila na skvělém 3. místě. Ještě lépe se vedlo Jirkovi Stehlíkovi, který si mezi soupeři vybojoval vynikající 1. místo a tím i postup na MČR dorostu do Zlína. MČR proběhne na Stadionu mládeže ve dnech 4. a 5. července.

Za zmínku stojí také to, že Aneta i Jirka Plíhal pomohli družstvům SDH Senetářov taktéž k postupu na MČR.

Nezbývá nám něž našim zástupcům držet place a přát štěstí i v nejvyyším postupovém kole.

Všem velmi gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho sboru.

1. Antonín Filouš

Já musím za sebe a za výbor SDH pogratulovat všem našim dorostencům k výborným výsledkům a popřát v dalších závodech co nejlepší umístění.
    Poděkovat musím nejen jim, ale i všem ostatním, kteří se aktivně podílejí na činnosti SDH. starosta sboru