SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Zahájení adventu

Zahájení adventu

p1520130První adventní neděli 27. listopadu se konala již tradiční akce pořádaná Sborem dobrovolných hasičů Petrovice. Při této akci nazvané Zahájení adventu se se svým programem představily děti z přípravky mladých hasičů a následně také děti ze žákovských kategorií. Vystoupení si s dětmi připravili vedoucí Michaela Ševčíková a Barbora Pagáčová. Celé vystoupení pak zakončil petrovický chrámový soubor s pásmem vánočních písní.

Jako každý rok byla akce spojena s prodejem vánočních svícnů, věnců a vánočních dobrot, které vyrábějí a připravují členové našeho sboru. Jejich koupí tak spoluobčané přispěli na mladé hasiče a jejich činnost.

Chci ještě poděkovat sponzorům akce, ale také všem, kteří se na průběhu osobně podíleli.

One comment

  1. Antonín Filouš

    Musím alespoň touto cestou poděkovat jménem svým i jménem výboru SDH zejména Báře Pagáčové, Míši Ševčíkové a dalším, kteří se podíleli na přípravě vystoupení mladých hasičů při akci Zahájení adventu. Vystoupení dětí bylo perfektní. Je třeba také poděkovat chrámovému souboru a všem ostatním, kteří se podíleli na přípravě a průběhu celé akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange