SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Dorost se účastnil soustředění

Dorost se účastnil soustředění

187Členové SDH Petrovice z řad dorostu se o podzimních prázdninách 26. – 29.10.2016 účastnili čtyřdenního soustředění zaměřeného na přípravu na disciplíny požárního sportu jednotlivců, zejména běhu na 100m s překážkami. Soustředění zaštiťovala Okresní odborná rada mládeže OSH Blansko a výuku zajišťovali zkušení lektoři, jak atletiky tak i samotného požárního sportu.Věříme, že si naši dorostenci osvojili nové techniky a získali cenné zkušenosti, které využijí v nadcházející sezóně 2017.

Fotogalerie OORM – ZDE!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange