SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Tábor se blíží :-)

Tábor se blíží :-)

Tábor se nám nezadržitelně blíží, a proto v sobotu 21.4.2018 proběhla hlavní porada táborových pracovníků zaměřená na předání informací ohledně přihlašování a průběhu plateb, rozdělení dětí do oddílů, upřesnění programu celotáborové hry a její hodnocení, rozdělení úkolů a povinností jednotlivým pracovníkům. Řešen byl též jídelníček či denní program táboru. Byly též zpracovány požadavky na společné ubytování či zdravotní potřeby účastníků.

Přihlášeným zájemcům o pobyt na letním dětském táboře bychom tímto rádi připomněli nutnost uhrazení plateb za pobyt, případně rezervačního poplatku nejpozději do 15.5.2018. Pokud se tak nestane, bude místo postoupeno dalším zájemcům dle obecných podmínek pobytu.

Po kontrole plateb 15.5.2018 budou řádně přihlášeným účastníkům, kteří uhradili stanovené poplatky zaslány detailní informace k pobytu včetně potřených formulářů na emaily uvedené v přihláškách k pobytu.

Stav došlých plateb můžete sledovat (s určitým odstupem) na Platby 2018.

Obecné podmínky pobytu 2018.

Už se na tábor moc těšíme, a co vy?  🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange