SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Východočeské stovky a věže se povedly

Východočeské stovky a věže se povedly

V sobotu 21. dubna jsme se vydali na závody do Pardubic, které patří do seriálu Východočeské stovky. Soutěž probíhala ve třech disciplínách a to běh na 100m s překážkami, výstup na cvičnou věž a štafeta 4x100m. Zastoupení měl náš sbor ve všech disciplínách a i přes úmorné teplo si závodníci doběhli pro pěkné výsledky. Závodů se zúčastnila Aneta Tichá, Jirka Plíhal, Jiří Stehlík a Leona Vašíčková.

Především se dařilo ve štafetě mužů, kterou jsme poskládali společně s výpomocí z jiných sborů a doběhli jsme si pro krásné 2. místo. Jirka Stehlík si na stovkách s časem 18,58s doběhl pro pěkné 16. místo, Jirka Plíhal dokončil s časem 20,05s, Aneta Tichá s časem 19,87s na 26. místě, Leona Vašíčková bohužel nedokončila. Jirka Stehlík se ještě účastnil i závodech ve věžích, kde si s časem 10,74s zaběhl pro pěkné 7. místo a Leona Vašíčková s časem 10,20 pro 13. místo.

Ve večerních hodinách jsme se z Pardubic vraceli domů a určitě se tam za rok znovu podíváme.

(Jiří Plíhal)

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange