SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Východočeská stovka v Jaroměři

Východočeská stovka v Jaroměři

V neděli 6. 5. 2018 jsme vyrazili na dlouhou cestu až do Královéhradeckého kraje, kde se konalo 2. kolo Východočeských stovek. Na místě nás překvapil nejen silný vítr, ale i počet závodníků. Na tartanu se objevovali závodníci s čísly vyšší než 100. Na své pokusy jsme si tedy museli počkat.
Za náš sbor se závodu zúčastnily dvě ženy, Leona Vašíčková a Aneta Tichá. Leona si v prvním pokusu doběhla pro písmenko N, z důvodu nezapojeného rozdělovače. V druhém pokusu si ho pohlídala a doběhla s časem 18,66s. Tento výkon ji dostal na 15. příčku ze 114 závodnic.  Aneta si s vyrovnanými výkony v obou pokusech doběhla pro 48. místo.
Bylo pro nás připraveno dobré zázemí a mnoho druhů jídla, které určitě po takové cestě přišlo vhod.
Závodu se zúčastnily i jiné sbory z našeho okresu, Bořitov, Žernovník, Ostrov u Macochy, Šošůvka, Sychotín a Březina.

(Aneta Tichá)

FOTOGALERIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange