SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Závody okresní ligy ve Vavřinci

Závody okresní ligy ve Vavřinci

V sobotu 5. 5. 2018 se konaly závody dětí okresu Blansko ve Vavřinci. Tyto závody byly zařazeny do OLM 2018 a zároveň byly vyhodnoceny jako Okrskové kolo okrsku Sloup.

Tradičně na tyhle závody chodíme pěšky, letos jsme tak však neučinili, kvůli malému počtu našich dětí. Naložili jsme je do auta a jeli. Po příjezdu nás čekaly nejdříve štafety. Štafeta dvojic se obešla bez trestných bodů stejně jako štafeta 4x60m. Poté nás čekal požární útok, na který jsme se pilně připravovali. Na základně vše klaplo, ale bohužel došlo k problémům na mašině a děti si odnesly z této disciplíny N. Celkově si do ligy starší žáci zapsali 10. místo a v okrsku Sloup si odvezli 2. místo.

(Aneta Tichá)

FOTOGALERIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange