SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
OLM Senetářov

OLM Senetářov

Sobota 24. června patřila posledním závodům Okresní ligy mládeže před letními prázdninami.

Zúčastnili jsme se nočních závodů v Senetářově, kam jsme přijeli v sobotu odpoledne, postavili jsme stany a za chvíli už stáli na nástupu k zahájení soutěže. Po nástupu měly děti spoustu času, protože družstvo A šlo na start až 14., béčko 18. Oba útoky se našim závodníkům podařilo dokončit. Áčku s časem 24,51 a stačilo to na 15.místo v celkovém pořadí. Béčko dokončilo svůj útok s časem 25,68 na 16. místě. Po dokončení a vyhlášení kategorie mladších žáků byl pro děti připraven program v podobě kouzelnického vystoupení. Po setmění přišla na řadu kategorie starších žáků, naše děti se podívaly na pár útoků a mohly jít spát. Ráno jsme se nasnídali, sbalili věci a vyrazili domů.

Foto: OORM Blansko a členové SDH Petrovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange