SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Hasičský memoriál

Hasičský memoriál

Našim cílem v rámci letošního Hasičského memoriálu byla nedaleká vesnice Holešín a její Hospůdka v Betlémě.

Už přes deset let pravidelně pořádáme Hasičský memoriál, dříve Memoriál Pepy Součka. Naším cílem je společně se sejít, vydat ze sebe trochu energie při procházce, nakonec si dát něco dobrého k jídlu i pití, užít si odpoledne, pokecat a společně uctít památku členů, kteří dlouhá léta, svou prací ve sboru, přispívali k lepšímu životu v naší obci.

V letošním roce jsme se vydali procházkou do nedalekého Holešína, kde pro nás bylo připraveno zázemí v Hospůdce v Betlémě. Naproti jsme měli k dispozici sportovní i dětské hřiště, kde jsme zahráli nohejbal, kuželky, děti se vyblbli na prolízačkách a trampolíně. K jídlu jsme měli guláš a později jsme si opekli také párky na ohni.

Foto: členové SDH Petrovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange