SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
OLM Těchov a Šošůvka

OLM Těchov a Šošůvka

V první polovině září jsme se s dětmi zúčastnili dvou závodů Okresní ligy mládeže.

První víkend v září se konala okresní liga mládeže na Těchově. Závodilo se v disciplíně požární útok. Zúčastnilo se pouze jedno družstvo mladších žáků, které bohužel po problémech svůj pokus nedokončilo s platným časem.

Hned o týden později vyrazila dvě družstva mladších žáků na další závod OLM, tentokrát do Šošůvky. Zde se závodilo opět v disciplíně požární útok a také ve štafetě dvojic. Ani zde se nedařilo úplně podle přestav a družstvo A se umístilo na 12. místě, družstvo B až na místě 18.

Foto: členové SDH Petrovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange