Okresní kolo ZHVB Senetářov

7. září jsme se s dětmi zúčastnili okresního kola závodu hasičské všestrannosti a brannosti v Senetářově. Za SDH Petrovice startovala dvě družstva mladších žáků, jedno družstvo starších a dva jednotlivci v kategorii dorostu.

Součástí soutěžního dne byla také štafeta dvojic, která se započítává do ročníku 2023/2024 hry Plamen a pokračovat bude jarním kolem.

A jak jsme dopadli?

Mladší žáci ve štafetě dvojic obsadili 12. místo z 19. družstev a v závodu hasičské všestrannosti a brannosti se umsítili na 10. a 22. místě z 26 zúčastněných hlídek.

Starším žákům se bohužel nepodařila štafeta, kde obsadili předposlední místo. V ZHVB se umístili na 18. místě z 29 hlídek.

Foto: členové SDH Petrovice, Pavel Kuchař OORM Blansko