SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Halloweenský pochod s lampiony 2023

Halloweenský pochod s lampiony 2023

Letošní ročník Haloweenského pochodu byl již třináctým.

Třináct let pořádáme tuto akci pro děti a jsme moc rádi, že se stále těší velké oblibě. Letos nám počasí přálo a účast malých strašidel byla opět velká. Aby se malí návštěvníci nenudili, vymýšlíme pro ně rok co rok jiné aktivity, disciplíny a témata. Letos musely děti zachránit klíč, který ukradli zlí skřeti a vrátit ho své královně. Díky různým hrám se dětem podařilo vyrobit kouzelnou hůlku a společně s podzimní vílou skřety přemohli a klíč tak byl navrácen královně.

Během celé akce si každý mohl koupit dobrotu podle své chuti. K dispozici byla dýňová polévka, uzená cigára, svařák, čaj pro děti a několik druhů koláčů, muffinů, bábovek a sušenek, které pro nás pečou hodné duše nejen z řad hasičů.

Děkujeme všem, kteří se s námi přišli pobavit a přispěli tak na naši činnost.

Foto: členové SDH Petrovice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange