SDRUŽENÍ HASIČŮ ČECH, MORAVY A SLEZSKA - Jihomoravský kraj - Okres Blansko
 
Mikulášská uzlovačka 2023

Mikulášská uzlovačka 2023

V sobotu 2. prosince 2023 jsme se zúčastnili Mikulášské uzlovačky v Šošůvce.

Soutěž byla určena pro jednotlivce, takže každý soutěžil sám za sebe. Prvně dětí vázaly uzly na čas (tesařský, úvaz na proudnici, lodní, plochá spojka a dvojitý osmičkový uzel), pak přišlo na řadu motání hadice. Na oboje byly dva pokusy.

Nejlépe se dařilo Adamu Prudilovi, který se umístil po sečtení bodů z uzlovačky a z motání na 11. místě ze 32. závodníků. V závěsu za ním se umístila Aneta Musilová, Matěj Nejezchleb a Áďa Procházková. Soutěže se zúčastnil ještě Víťa Prudil, Amča Hakenová a Dorča Nejezchlebová. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Secured By miniOrange