Obrázky

I. kolo požárního sportu okrsku Sloup

25. května se v Petrovicích na letišti konalo I. kolo požárního sportu okrsku Sloup. Tedy mělo se konat.. kvůli nepřízni počasí se na poradě rozhodlo o zrušení soutěže.

Po dešti nakonec sloupské hasičky vyzvaly ty naše na přátelský souboj.

🙂

Jarní kolo hry Plamen

V sobotu 18. května jsme se brzy ráno vydali s jedním družstvem mladších žáků na Jarní kolo hry Plamen do Velkých Opatovic. Děti během dne čekalo splnění čtyř disciplín. Nejprve se postavily na start útoku CTIF, při kterém bohužel udělaly spoustu chyb a braly 8. místo. Po dokončení útoku CTIF jsme se s dětmi hned přesunuli ke štafetě CTIF, kde při jednom pokusu startuje všech devět závodníků. Bohužel ani štafeta nedopadla podle našich představ a bylo z toho 11. místo. Po těchto dvou disciplínách jsme si dali krátkou pauzu. Poté jsme nachystali všechno náčiní a přesunuli jsme se k požárnímu útoku. Útok rozběhly děti opravdu dobře, bohužel i tady to končilo neplatným pokusem, kvůli kleknutí na nástřikovou čáru. Odcházeli jsme opět s 11. místem. Hned po útoku jsme se přesunuli ke štafetě 4x60m, kde měly děti dva pokusy. První pokus se povedl a s časem 66,93s jsme obsadili 5. místo. Druhý pokus byl neplatný kvůli špatně provedené předávce proudnice. Po štafetě jsme už jen chvíli počkali na vyhlášení a domů jsme odjížděli s celkovým 11. místem.

Čtěte více„Jarní kolo hry Plamen“

OLM Vavřinec 4.5.2024

Na první venkovní závody jsme se s dětmi vydali do Vavřince a hodnotíme je pozitivně.

😊
👇

Ve Vavřinci se každoročně, mimo okresní ligu, hodnotí i družstva z našeho okrsku Sloup. Mladší žáci „A“ vybojovali krásné 2.místo. ze 7 družstev. V OLM (okresní lize mládeže) byli 6. ze 14 družstev. Tým „B“ bojoval statečně, ale nakonec měl pomalejší útok i štafety. Celkově tak obsadili 13. místo ze 14. Starší žáci vstoupili do své první sezóny. Ve velké konkurenci získali 13. místo z 20 družstev. V okrsku 4. ze 7 družstev.

🙂

Čtěte více„OLM Vavřinec 4.5.2024“